Kilitsiz – Unlocked
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 224 Görüntülenme

Kilitsiz – Unlocked

()
Netflix’in 2023 yapımı Kilitsiz filminin konusu, Los Angeles’ta yaşayan bir arkadaş grubunun arasındaki karmaşık ilişkileri konu alıyor.

Filmin başrolünde olan arkadaşlar arasındaki ani değişimleri ve insanların arasındaki karmaşık ilişkileri konu alıyor.

Grubun en öne çıkan üyeleri arasında, hayatını kontrolden kurtulmaya çalışan hayat kadını ve arkadaşlarının sıkıntılı hayatlarının arkasındaki gizli hikayeleri ortaya çıkaran annesi, erkek arkadaşı, iş arkadaşı ve sınav çalışmasının arkasındaki hikayeleri keşfeden lise arkadaşı bulunuyor.

Arkadaşlar, yaşamının merkezindeki karmaşık ilişkileri keşfederken, yaşamlarının ve çevrelerinin de değişiminin farkına varıyorlar.

Bu süreçte kendilerini, aşkı, arkadaşlığı ve hayatlarını yeniden keşfederek mücadele ediyorlar.

Kilitsiz, açık seçik bir şekilde yaşamın zorluklarının arkasındaki gizli hikayeleri keşfetmeye çalışan arkadaşların hayatlarının ortaya çıktığı bir hikayedir.

Bu karmaşık ilişkileri, alışkanlıkları ve kararları çözmeye çalışırken, arkadaşların kendilerini yeniden keşfetmeye ve kontrolsüzce yaşamlarını yeniden inşa etmeye çalışmalarını görmek mümkün.

Kilitsiz, kontrolden kurtulmaya çalışan arkadaşların hayatlarının keşfedilmesi ve arkadaşlıklarının zorluklarının üstesinden gelmeye çalışmalarını konu alan bir film.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  betturkey